Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

АМФ

1 299 грн.
1 098 грн.

Меблева фабрика АМФ радує покупців високою якістю своєї продукції вже протягом багатьох років. Ця компанія без сумнівів є одним з найбільших підприємств з виробництва меблів в нашій країні.

Бренд переважно спеціалізується на виготовленні меблів для офісів, кафе, будинки та школи. Такий широкий діапазон і великі обсяги, якими хвалиться компанія, стали причиною великого успіху бренду і збільшеною навколо нього популярності.

До числа сьогоднішніх заслуг компанії з легкістю можна віднести членство в Українській Асоціації Меблевиків, численні сертифікати якості, якими оцінюється продукція щороку і нестримне прагнення створити оптимальні умови для взаємовигідного співробітництва, яке буде не тільки корисним, але і приємним для обох сторін.

Для виготовлення своє продукції компанія АМФ використовує високоякісні матеріали, які гарантують міцність готового виробу і його чудові технічні характеристики. Будь-який елемент меблевого гарнітура, будь-то стіл, шафа або стілець порадує покупців тривалим терміном експлуатації і хорошими властивостями, якими Ви зможете насолоджуватися в процесі використання придбання кожен день.

Часті питання про меблеву фабрику «АМФ»

Найпопулярніші товари фабрики АМФ?

Які каталоги меблевої фабрики АМФ в тренді?

В тренді каталоги меблевої фабрики АМФ:

1. Крісла керівників

2. Крісла комп'ютерні

3. Дивани для офісу

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики АМФ і які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики АМФ можливе за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 21 дня до 28 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки АМФ дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика АМФ, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.