Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Доставка

Шановні покупці, не викидайте меблеве пакування, доки не переконаєтеся, що меблі доставлені ​​в повній комплектації, вся фурнітура в наявності!

 

Всі претензії стосовно цілісності скла та дзеркал приймаються лише в момент отримання товару!

 

 Доставка меблів здійснюється по всій Україні! 

 

Доставка є додатковою послугою та не входить до вартості товару, крім випадків, коли товар на сайті має відповідну позначку. 

Звертаємо Вашу увагу, що деякі товари поставляються лише зі складу фабрики, незалежно від наявності загального складу у Вашому місті.

До будь-якого населеного пункту України меблі доставляються власним транспортом, за допомогою компаній-перевізників, а також у складі збірного вантажу (значно зменшує вартість доставки).

Компанії-вантажеперевізники: Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Міст Експрес.

 

Строки

Строк відвантаження за наявності товару на складі становить 2-3 робочих дні (не включаючи день сплати), за відсутності - 1-6 тижнів.

Строк доставки попутним транспортом (у складі збірного вантажу) становить 5 робочих днів (без урахування святкових та вихідних днів) між обласними центрами та крупними містами й 10-15 робочих днів між невеликими та віддаленими від траси населеними пунктами. 

  

Підйом меблів, занос

Вартість підйому меблів (до дверей), заносу залежить від поверху, ваги, наявності вантажного ліфта.

Занесення меблів, підйом на поверх є додатковою послугою та не входить до вартості доставки!

 

Збірка

Корпусні меблі доставляються в розібраному вигляді в меблевих пачках. М'які меблі доставляються в зібраному або частково зібраному вигляді.

Вартість збирання залежить від складності виробу. Здійснити складання меблів споживач може й самостійно. Як правило, корпусні меблі забезпечуються простою інструкцією зі складання. Слід пам'ятати, що при самостійній збірці меблів недоліки або пошкодження, які виникають в процесі, не підлягають усуненню за гарантією.

 

Точні строки та вартість доставки, заносу, підйому на поверх, зборки конкретного товару уточнюйте у менеджерів нашого інтернет-магазину!

 

Знайшли дешевше? Повідомте нас, і ми запропонуємо Вам найнижчу ціну!