меню
  Ру | Укр |

Меблеві фабрики

Сучасна меблева промисловість невпинно радує своїх споживачів новими колекціями меблевих гарнітурів, за якістю й функціональністю вони не поступаються відомим італійським меблям. Наш інтернет-магазин радий представити Вам кращі колекції меблів від провідних українських меблевих фабрик. Ми надаємо повний асортимент необхідних побутових й офісних меблів, а також рідкісні екземпляри меблевих одиниць й аксесуарів.

Наша компанія співпрацює з відомими меблевими фабриками України, серед яких:

- "Zenit'' - популярна фабрика, яка виробляє дивани;
- ''Absolut'' - приголомшливі модульні передпокої, кухні, шафи та інші аксесуари;
- ''Skamya'' - елегантні металеві ліжка;
- ''MiroMark'' - розкішні спальні й вітальні;
- ''Pinoccio'' - все для комфорту Ваших малюків;
- ''Вальтер'' - красиві меблі в дитячу, для школярів і підлітків.
Ці, а також багато інших меблевих фабрик України представлені в каталогах нашого магазину. Залежно від Ваших переваг, розмірів квартири й особливостей дизайну українські меблі гідно оформлять кожне приміщення у Вашому домі: спальню, передпокій, вітальню, кухню, дитячу. Ви зможете підібрати відсутні аксесуари або вибрати відповідну обивку, замінити старий сервант сучасною модульною композицією для віталень.

Меблеві фабрики України вирвалися далеко вперед на тлі конкуруючих заводів: українські майстри вміло створюють нові колекції меблів для всієї родини. Сучасне імпортне обладнання, великий досвід майстрів і якісна українська деревина дозволяють створювати багатофункціональні меблі з елегантним дизайном, високим експлуатаційним фактором і комфортними механізмами.

Меблі від українських виробників за багаторічну історію промисловості встиглі заявити про себе як про довговічну, якісну й гарну продукцію, яка гідно підкреслить найвишуканіші інтер'єри й задовольнить смаки вимогливих покупців.

Ми підібрали максимально повний асортимент продукції, що включає всі аспекти й умови життя сучасних покупців. Вас очікують бюджетні варіанти, місткі й невеликі за розміром екземпляри меблів, комфортні меблі для сну й відпочинку, лаконічні кухні та інша необхідна меблева атрибутика для житлових і офісних приміщень.