Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Viorina-deko

4 738 грн.
4 193 грн.
3 686 грн.
23 119 грн.
Знято
10 975 грн.

Viorina Deko - це не звичайна меблева фабрика, яка виготовляє меблі для широкого сегмента споживачів. Viorina Deko - це яскрава, сучасна, незвичайна і приваблива меблі для дітей. Мова йде про дітей, кому прийшов час змінити колиска на справжню «дорослу» ліжко. У віці трьох років, коли велика частина батьків набуває для дітей інші ліжка, дитини привертає все яскраве і незвичайне, і він з більшою охотою ляже спати в ліжко, яка принципово відрізняється від звичної для нього дитячої колиски.

Viorina Deco створює унікальні дитячі ліжка, модулі і супутню меблі, дизайн якої привертає всіх без винятку дітей. Ліжка в формі улюблених машин, кораблів, або із зображенням принцес і мультиплікаційних героїв - основна тематика меблевої компанії Viorina Deco. У комплект до будь-якого ліжка виробник пропонує комоди, шафи та письмові столи, оформлені в такій самій або схожій тематиці в дитячій кімнаті. У Viorina Deko Ви знайдете дитячі меблі в різних варіаціях:

-Класичні варіанти;
-Двоярусні ліжка;
-Модулі з двома ліжками і письмовим столом;
-Конструкцію з ліжком, столом і шафою;
-Дитячі матраци.

Ці, а також безліч інших варіантів якісної дитячих меблів з ЛДСП Ви зустрінете в каталозі української продукції від компанії Viorina Deko.

Часті питання про меблеву фабрику «Viorina-deko»

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики Viorina-deko та які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики Viorina-deko можлива за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 5 днів до 14 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки Viorina-deko дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика Viorina-deko, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.

Чи можлива розстрочка або покупка в кредит товарів торгової марки Viorina-deko?

Всі товари фабрики Viorina-deko можна купити в розстрочку.

Розстрочка оформляється в онлайн режимі. Після оформлення заявки Вам висилається посилання, де можна провести авторизацію.

Умови описані в розділі розстрочка.

Які найпопулярніші каталоги для бренду Viorina-deko?

Найпопулярніші категорії:

1. Шафи-купе

2. Дивани

3. Ліжка

4. Комоди

5. Столи комп'ютерні