Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Гарантія

Шановні покупці, не викидайте меблеве пакування, доки не переконаєтеся, що меблі доставлені ​​в повній комплектації, вся фурнітура в наявності!

 

Всі претензії стосовно цілісності скла та дзеркал приймаються лише в момент отримання товару!

 

Гарантія

На всі товари нашого магазину поширюється гарантія компанії-виробника відповідно до законодавства України.

Наш інтернет-магазин не виписує гарантійних талонів! Гарантійним талоном є будь-який документ з печаткою фабрики (що передається Вам окремо, вкладений в пакування виробу, приклеєний до пачки, приклеєний до внутрішнього корпусу вироба).

 

З метою постійного вдосконалення продукції відповідно до вимог ринку й відповідно до чинного законодавства виробник залишає за собою право в будь-який момент, без попередження замовника, вносити зміни до конструкції представлених моделей меблів, не змінюючи їх загальних характеристик і не погіршуючи якість виробу!

 

У зв'язку з технологічними особливостями виробництва меблів і колірної передачі монітора реальні розміри і колір виробів можуть в незначній мірі відрізнятися від розмірів і кольорів, зазначених на сайті.

 

Ви можете ознайомитися з Законом України "Про захист прав споживачів" за цим посиланням. 

Товари, які виконувалися або постачалися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають!

 

Рекламація

У разі якщо вантаж пошкоджено при транспортуванні компанією-перевізником (наприклад, Нова Пошта), необхідно спільно з представником транспортної компанії зробити фото пошкоджень та скласти відповідний акт. Далі кліент може повністю відмовитися від отримання вантажу (якщо вантаж сильно пошкоджено) або прийняти вантаж (якщо вантаж пошкоджено несуттєво, тобто пошкоджена, наприклад всього одна деталь). В другому випадку ми замовимо пошкоджену деталь на фабриці та замінимо.

В будь-якому випадку копію акта та фото необхідно надіслати на пошту [email protected].

Усі інші рекламації також приймаються на пошту, вказану вище, але обов'язково з докладним описом суті проблеми, в т.ч. позначенням номеру деталі відповідно до специфікації, а також фото етикетки з пачки.     

 

 

Знайшли дешевше? Повідомте нас, і ми запропонуємо Вам найнижчу ціну!