Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Yudin

Меблева фабрика "Юдін" виробляє якісні, елегантні й зручні м'які меблі. Асортимент включає сучасні та класичні кутові дивани, недорогі прямі дивани, подіумні ліжка, зручні крісла-ліжка. Фабрика розташована в м. Черкаси.

Вас також можуть зацікавити: диваникухонні куточки или дитячі дивани

6 563 грн.
7 913 грн.
11 822 грн.
14 230 грн.
39 741 грн.

Двохтисячний рік для всіх ознаменувався не тільки початком нового століття, але також і відкриттям нової меблевої фабрики Юдін. Розташувавшись в місті Черкаси, скромне виробництво м'яких меблів розрослося до фабрики з великим ім'ям, продукція якої відома по всій Україні і готується вийти на міжнародний ринок.

Сучасне обладнання, висококваліфіковані майстри та фахівці, а також сучасні технології та матеріали високої якості складають єдиний комплекс з виробництва м'яких меблів різного призначення. Асортимент бренду Юдін включає:

-М'які меблі для дому та офісів - дивани, куточки, крісла;
-Спальні місця для домашнього використання;
-Меблі для кухні - м'які кутові дивани;
-Дитячі дивани для повноцінного і комфортного відпочинку дитини.

Вузько спрямована спеціалізація компанії дозволяє сконцентруватися і спрямувати всі потужності на якість виробництва і матеріалів, а також на нарощування обсягів виробництва. Таким чином, ТМ Юдін регулярно представляє нові колекції і лінійки продукції, кожна з яких налічує більше сотні екземплярів комфортної, елегантною і сучасної м'яких меблів у Черкасах для домашнього та офісного використання.

Часті питання про меблеву фабрику «Yudin»

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики Yudin та які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики Yudin можлива за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 5 днів до 14 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки Yudin дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика Yudin, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.

Чи можлива розстрочка або покупка в кредит товарів торгової марки Yudin?

Всі товари фабрики Yudin можна купити в розстрочку.

Розстрочка оформляється в онлайн режимі. Після оформлення заявки Вам висилається посилання, де можна провести авторизацію.

Умови описані в розділі розстрочка.

Які найпопулярніші каталоги для бренду Yudin?

Найпопулярніші категорії:

1. Шафи-купе

2. Дивани

3. Ліжка

4. Комоди

5. Столи комп'ютерні