Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

ЄММ

Українська компанія ЕММ займається виробництвом і продажем високоякісних ортопедичних матраців. При виготовленні своєї продукції, виробник приділяє велику увагу вибору сировини. Воно підбирається за трьома головними критеріями: екологічність, гіпоалергенність, якість. При цьому, у виробництві використовуються як органічні, так і штучні матеріали.

 Матеріали для майбутніх матраців поставляються з усього світу, надійними і перевіреними часом постачальниками. ЕММ піклується про те, щоб придбаний матрац був максимально зручним і довговічним, тому компанія використовує не тільки найкраща сировина, а й інноваційні технології у виробництві. Таким чином досягаються кращі показники стійкості і ступеня комфорту вироби.

 Компанія ЕММ регулярно отримує нагороди від українських та міжнародних асоціацій виробників дитячих товарів і продукції для сну. Крім того, фірма може похвалитися безліччю сертифікатів якості, отриманих завдяки рокам якісної і наполегливої ​​роботи. Все це зробило Матраци ЕММ одним з кращих виробників країни і світу, а також завоювати повагу і авторитет серед покупців.

Часті питання про меблеву фабрику «ЄММ»

Які каталоги меблевої фабрики ЕММ в тренді?

В тренді каталоги меблевої фабрики ЕММ:

1. Дитячі матраци та аксесуари

2. Матраци безпружинні

3. Матраци пружинні

 

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики ЕММ і які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики ЕММ можливе за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 7 днів до 14 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки ЕММ дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика ЕММ, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.