Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

МКС

Фабрика МКС - один з лідерів з виробництва м'яких меблів на ринку України. Підприємство розпочало свою діяльність з виробництва м'яких меблів в червні 1998 року. Більше 18 років випускає сучасні меблі високої якості за доступними цінами.

Вас також можуть зацікавити: кутові дивани, комплекти или дивани в наявності

7 417 грн.
8 879 грн.
13 625 грн.
25 548 грн.

Меблева фабрика МКС розпочала свою діяльність в 1998 році і ось вже на протязі більш ніж десяти років компанія не перестає радувати покупців своїм широким асортиментом і високою якістю пропонованої продукції. Бренд отримав загальне визнання і по праву може вважати одним з провідних виробників меблів на вітчизняному ринку.

Компанія переважно спеціалізується на виробництві м'яких меблів, яка відрізняється чудовими технічними характеристиками і експлуатаційними властивостями. В каталозі Ви зможете знайти широкий асортимент диванів, ліжок і пуфів, які розрізняються своїми формами і особливостями конструкцій.

Для виготовлення своєї продукції компанія МКС використовує високоякісні матеріали, які є абсолютно безпечними для здоров'я людини, завдяки чому Ви легко зможете купити меблі в дитячу.

Завдяки широкому асортименту дизайнів і кольорів, кожен бажаючий зможе підібрати відповідний елемент меблевого гарнітура, який зможе оригінально вписатися в інтер'єр приміщення і підкреслити індивідуальність власника будинку. У каталозі виробника представлені вироби різних габаритів, що дозволяє задовольнити побажання максимально великого числа покупців.

Часті питання про меблеву фабрику «МКС»

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики МКС та які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики МКС можлива за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 5 днів до 14 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки МКС дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика МКС, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.

Чи можлива розстрочка або покупка в кредит товарів торгової марки МКС?

Всі товари фабрики МКС можна купити в розстрочку.

Розстрочка оформляється в онлайн режимі. Після оформлення заявки Вам висилається посилання, де можна провести авторизацію.

Умови описані в розділі розстрочка.

Які найпопулярніші каталоги для бренду МКС?

Найпопулярніші категорії:

1. Шафи-купе

2. Дивани

3. Ліжка

4. Комоди

5. Столи комп'ютерні