Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Kairos

8 764 грн.
2 724 грн.
5 338 грн.
6 383 грн.
21 186 грн.
11 226 грн.
21 208 грн.
19 034 грн.
8 717 грн.

Меблева фабрика Кайрос спеціалізується на виробництві комфортних, функціональних і довговічних м'яких меблів. Завдяки використанню сучасних технологій виготовлення і німецького обладнання, виробнику вдається задовольнити всі побажання своїх споживачів - як естетичні, так і практичні. Дизайн, в більшості своїй, досить мінімалістичний, через що ці меблі можна віднести до модерністського напрямку дизайну, проте в великому асортименті компанії можна відшукати і розкішні моделі, що чудово вписуються в класичний або неокласичний стиль інтер'єру.

При виготовленні своєї продукції Кайрос використовує виключно гіпоалергенні і міцні матеріали, що забезпечують своєму власникові не тільки зручність, але і гарантують абсолютну безпеку. Що стосується диванів і крісел, то фабрика піклується про те, щоб набивка не псувалася під час експлуатації, а сам виріб прослужив своїм власникам досить довго. Також компанія виробляє ліжка, що відрізняються міцним каркасом, лаконічним дизайном і безпечною, зносостійкою обивкою. Крім того, конструкції більшості кутових диванів виконані таким чином, що вони з легкістю перетворюються на м'яке й комфортне ліжко.

Часті питання про меблеву фабрику «Kairos»

Чи можлива відвантаження безпосередньо зі складу фабрики Kairos та які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики Kairos можлива за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 5 днів до 14 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки Kairos дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика Kairos, що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.

Чи можлива розстрочка або покупка в кредит товарів торгової марки Kairos?

Всі товари фабрики Kairos можна купити в розстрочку.

Розстрочка оформляється в онлайн режимі. Після оформлення заявки Вам висилається посилання, де можна провести авторизацію.

Умови описані в розділі розстрочка.

Які найпопулярніші каталоги для бренду Kairos?

Найпопулярніші категорії:

1. Шафи-купе

2. Дивани

3. Ліжка

4. Комоди

5. Столи комп'ютерні