Избранное
Сравнение
Корзина Пусто :(

Мікс Меблі

13 650 грн. 16 851 грн.

Українська меблева фабрика Мікс Меблі - це один з провідних постачальників високоякісних меблевих виробів з Азії. Однак на даний момент фірма все більше звертає увагу на російських, білоруських і українських виробників меблів. При цьому дана компанія працює виключно з якісними і перевіреними фабриками, які використовують при виготовленні своїх меблів сучасне обладнання, безпечне сировину (натуральне дерево, екошпон, метал, скло, МДФ та інше) і високотехнологічні методи виробництва своєї продукції. Що стосується спеціалізації, то асортимент компанії максимально різноманітний. Комплекти меблів для кухонь, спалень, їдалень, кабінетів і інших приміщень. Завдяки цьому, в асортименті фірми Мікс Меблі можна відшукати високоякісні, міцні і екологічно чисті вироби, виконані згідно з усіма міжнародними стандартами якості. Але при цьому, вартість меблів залишається доступною для більшості покупців країн СНД.

 Крім того, в наявності меблі для громадських закладів і офісів, тому покупцям представлений дійсно великий вибір. Також, ця фірма підтримує продажу оптом, тому тут можна замовити велику кількість одиниць меблів.

Часті питання про меблеву фабрику «Мікс Меблі»

Найпопулярніші товари фабрики Мікс Меблі?

Які каталоги меблевої фабрики Мікс Меблі в тренді?

В тренді каталоги меблевої фабрики Мікс Меблі:

1. Кухонні комплекти

2. Меблі для вітальні

3. Ліжка дерев'яні

Чи можливо відвантаження безпосередньо зі складу фабрики Мікс Меблі і які терміни?

Відвантаження зі складу фабрики Мікс Меблі можливе за умови наявності товару на складі. Якщо товар відсутній, то термін виготовлення меблів становить від 14 днів до 21 днів.

Чи можливо знайти ціни на продукцію торгової марки Мікс Меблі дешевше, ніж у Вас?

Ми є офіційними представниками фабрика Мікс Меблі , що дає нам можливість продавати їх продукцію за найдемократичнішими цінами. Якщо Ви знайдете дешевше, ми зобов'язуємося продати за ціною ще нижче.